Blog > Komentarze do wpisu

Rośnie popularność E-booków

Dynamicznie powiększa się zasób książek elektronicznych (E-booków, audiobooków) na Dolnym Śląsku. Do dyspozycji czytelników, zapisanych do bibliotek publicznych naszego województwa, znajduje się już ponad 17 tysięcy tytułów. Są wśród nich bestsellery i nowości literatury popularnej i literatury faktu – biografie, romanse, kryminały, fantastyka, powieści obyczajowe itd.


Dystrybucja kodów dostępu do usługi odbywa się w Czytelni dla Dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zgorzelcu przy ul. Boh. Getta 1 oraz w Filii nr 1 przy ul. Orzeszkowej 30a

Każdy czytelnik zapisany do biblioteki może bezpłatnie korzystać z zasobu elektronicznego. Dzieje się to w ramach projektu „Legimi na Dolnym Śląsku”. Co zrobić, aby czytać ebooki bez limitu? Musisz odwiedzić swoją bibliotekę i pobrać indywidualny kod dostępu. Następne kroki:

1. Wejdź na stronę www.legimi.pl/dbpw i załóż darmowe konto.

2. Wpisz swój unikatowy kod, który otrzymałeś w bibliotece. Uwaga! Masz na to czas do końca miesiąca, w którym otrzymałeś kod.

3. Pobierz bezpłatną aplikację Legimi, dostępną w Google Play (system operacyjny Android), AppStore (iOS) lub Microsoft Store (Windows Phone).

4. Zaloguj się do aplikacji i czytaj ebooki bez ograniczeń.

W przypadku pytań w sprawach technicznych oraz związanych z katalogiem, proszę zwracać się na adres suport@legimi.com . Kody dostępu ważne są przez rok warto więc zdobyć je jak najwcześniej. Wypożyczone ebooki można czytać i słuchać na urządzeniach z systemami operacyjnymi: iOS, Android, Windows Phone, Windows 8 i 10. Po pobraniu ebooki można czytać w trybie offline, jednak po upływie 7 dni czytelnik otrzyma powiadomienie o konieczności połączenia się z internetem i aktualizacji konta w Legimi.

czwartek, 30 marca 2017, mbpzgorzelec

Polecane wpisy

  • Kotka Milusia - Dzień Kota

    Światowy Dzień Kota to święto obchodzone corocznie 17 lutego we Włoszech (od 1990 r.) i w Polsce (od 2006 r.). Celem obchodów tego dnia jest podkreślenie znacze

  • Walentynki

    Walentynki to czas radości, życzliwości, przyjaźni i miłości. To również czas, kiedy robimy swoim najbliższym miłe niespodzianki. Z tej okazji 14 lutego bibliot

  • Ferie z duszkami i robotami 2.0.19 w mediatece

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!!!

Napisz do nas e-mail: czytelnia.mbp.zgorzelec@gmail.com

POLECAMY >>>

Zgorzelecka Biblioteka Cyfrowa