Blog > Komentarze do wpisu

O finansach w Multimedialnej

Zakończył się właśnie prowadzony w Popbibliotece Multimedialnej przy ul. Orzeszkowej kurs „O finansach… w bibliotece”. Uczestnicząca w nim grupa 25 osób w wieku 50+ miała możliwość poszerzenia swojej wiedzy z zakresu wiedzy o finansach oraz rozwinięcie umiejętności obsługi komputera. Relacja z przeprowadzonych u nas zajęć wzięła udział w konkursie na najciekawsze wykonanie projektu edukacji finansowej.

Miło nam poinformować, że spośród 100 bibliotek z całej Polski, które wzięły udział w programie, jury konkursu przyznało Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zgorzelcu 2. miejsce i nagrody w postaci dofinansowania zakupu sprzętu multimedialnego na kwotę 2350 zł oraz wyjazd na dwudniowe seminarium eksperckie w Warszawie dla prowadzących zajęcia bibliotekarzy. W uzasadnieniu dla przyznania nagrody bibliotece w Zgorzelcu komisja napisała:

Biblioteka dzięki wnikliwej analizie sytuacji lokalnej dostosowała sposób organizacji spotkań w bibliotece do sytuacji lokalnej i potrzeb uczestników kursu. 

Wyróżnienie to jest dowodem na owocną współpracę biblioteki z seniorami i pomoże nam jeszcze lepiej rozwinąć naszą ofertę edukacyjną dla tej, oraz dla pozostałych grup czytelników. Poniżej można zobaczyć galerię zdjęć, dokumentującą przebieg projektu oraz krótki materiał filmowy, nagrany przy udziale uczestników, który wykorzystaliśmy do promocji naszego programu w konkursie i poza nim.

Link do wyników konkursu: http://ofinansachwbibliotece.biblioteki.org/2018/09/28/konkurs-na-najlepsza-inspiracje-pochodzaca-z-projektu-o-finansach-w-bibliotece-5-edycja-rozstrzygniety/

środa, 03 października 2018, mbpzgorzelec

Polecane wpisy

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!!!

Napisz do nas e-mail: czytelnia.mbp.zgorzelec@gmail.com

POLECAMY >>>

Zgorzelecka Biblioteka Cyfrowa